O nás

Kdo je Lukáš Vodička

Pokud chcete někomu radit, potřebujete zkušenosti. Je několik možností jak jich nabýt. Správa internetového marketingu pestrému portfoliu klientů po mnoho let je jednou z nich. Velmi cenná je také zkušenost z "druhé strany barikády". Tedy ze strany poskytovatele reklamního prostoru.

Omlazení.cz

 
Internetová diskuse Omlazení.cz        

Nosným tématem diskusního serveru Omlazení.cz je bezesporu plastická chirurgie. Tedy například plastické operace prsou, operace víček či liposukce.

Uživatelé, či lépe uživatelkami, jsou v převážné většině ženy, kolem kterých se nyní točí mnoho všeobecně zaměřených projektů typu Ženy.cz. Donedávna byl však tento segment na internetu přehlížen a je pravda, že chování žen je specifické a stojí za samostatný marketingový rozbor a následně přístup.

Nejnověji zařazenou sekcí serveru je bazar, kde mohou registrované členky podávat inzeráty zdarma.

 

Vícevlasů.cz

 
Internetová diskuse Vícevlasů.cz        

První diskusní fórum ve vlastní režii, Více vlasů a téma pro mnoho mužů, ale i žen, vemi palčivé: padání vlasů.

Zpočátku hlavní skupinu uživatelů tvořili mladí muží kolem 20-ti let (se specifickým chováním na internetu), později se ve větší míř epřidaly i ženy.

Reklamy AdSense vykazují zajímavou míru prokliku (na, to že to je diskusní fórum, kde samotný Google je skeptický a uvádí běžnou MP jen kolem 1%).

Diskuse je členěna do následujích fór:

 

Chalupáři.cz

 
Internetová diskuse Chalupáři.cz        

Nově založená diskuse Chalupáři pro začínající i pokročilé chalupáře

Zatím jsou vytvořena následující diskusní fóra:

 
       
Více informací